Encyklopedie

Věříme, že vám tato sekce bude nápomocná s výběrem vhodného produktu pro vaši pleť, vlasy i tělo a že se dozvíte něco málo o tom, co se skrývá uvnitř našich produktů.

Mala kite - je inovativní aktivní minerální extrakt bohatý na stopové prvky a měď, silný antioxidant, pomáhá detoxikovat pokožku a přináší ochranu před znečištěním z ovzduší

Plumérie - neboli Frangipani, je absolutní olej (absolute), smyslná, květinová vůně, která se považuje za afrodiziakum, protistresová, péčuje o pokožku. Jedná se o havajskou národní květinu (havajsky se květina řekne pua, od toho také název puaree, spojení dvou slov - pua a pure).

Med - Je přírodní zvlhčující látka, která pomáhá udržet vodu v kůži, udržuje kůži hebkou a vláčnou. Med má také antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Je výborný pro suchou pokožku, kterou regeneruje. Také je skvělý parťák k hojení ran a otoků.

Kiwi olej - má projasňující účinek, obsahuje přírodní ovocné kyseliny (aha kyseliny). Jedná se o skvělou surovinu, která napomáhá hydrataci pleti, chrání pokožku před působením volných radikálů. Také je skvělým antioxidantem a v neposlední řadě eliminuje výskyt vrásek.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz