Blog

10 tipů jak správně pečovat o své vlasy!

Správný výběr hřebenu, kvalitní přírodní kosmetika, zdravá strava, omezení stresu, návštěva kadeřníka. Nejen to jsou body, které jsme rozebrali tak, abyste věděli, jak správně o své vlasy pečovat. Celý článek si můžete přečíst ZDE

Z certifikace: Část pátá, poslední! Finalizace a start prodeje.

Produkty jsou schválené, co následuje? Tak nejen o tom se Adri, zakladatelka firmy, rozpovídala v poslední části věnované certifikaci kosmetiky. Článek si můžete přečíst ZDE.

Z certifikace: Část čtvrtá, příprava podkladů k certifikaci!

Recept je hotový, teď je potřeba přripravit podklady k certifikaci. Co vše je potřeba udělat než se produkt pošle k testování? Tak nejen o tom se vám Adri rozepsala v této čtvrté částí z edice "Z certifikace". Článek si můžete přečíst ZDE.

Opalovací kosmetika: Na co si dávat pozor?

Léto už je tady, sluníčko je ostré, doba dovolených je v plném proudu. Víte, na co si při výběru opalovací kosmetiky dávat pozor a po čem byste rozhodně neměli sáhnout? To se dozvíte ZDE

 

Letní vychytávky! Na které produkty byste neměli zapomenout?

Šampuk neboli tuhý šampon, deodorant, dvoufázový tělový olej i pleťová mlha! V čem je výhoda těchto produktů v létě? Podívejte se ZDE.

Z certifikace! Část třetí, sestavení receptu a testování

Jak probíhá sestavení receptu, jak takový recept vypadá a jak dlouho trvá, než je produkt připravený k certifikaci, proč je důležité i testování? Tak nejen o tom se vám Adri rozepsala v této třetí částí z edice "Z certifikace". Článek si můžete přečíst ZDE.

Abyst se cítíli dobře: Nejen proto jsme partneři Global Wellness Day!

Do GWD jsme se zapojili proto, protože celý koncept souzní s naším přesvědčením. Jsme toho názoru, že cítit se dobře, psychicky i fyzicky, je alfa a omega celého bytí. A co vlastně tento mezinárodní den znamená? Podívejte se ZDE.

Bonus při platbě kartou Visa od Komerční banky

Získejte až 300 Kč zpět za nákupy na našem udržitelném e-shopu a při platbě Visa kartou od Komerční banky. Platí do 30.6. a více informací najdete ZDE.

Z certifikace: Část druhá, výběr surovin!

Slíbili jsme vám, že vás vezmeme do tajů certifikace a společně s námi tak projdete celým procesem. Přinášíme vám tak část druhou, která nese název "Výběr surovin". Celý článek si můžete přečíst ZDE.

 

Léto s Puaree! Na které produkty byste neměli zapomenout?

Deodorant, dvoufázový tělový olej i měsíčková mast. Nejen tyto produkty vám v létě jistě přijdou vhod. Podívejte se na video a dozvíte se, jaké benefity na letní období tyto produkty mají. Video najdete ZDE.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz