Blog

10 tipů jak správně pečovat o své vlasy!

Správný výběr hřebenu, kvalitní přírodní kosmetika, zdravá strava, omezení stresu, návštěva kadeřníka. Nejen to jsou body, které jsme rozebrali tak, abyste věděli, jak správně o své vlasy pečovat. Celý článek si můžete přečíst ZDE

SkinCare rutina! Aneb jak nejlépe zkombinovat naše produkty.

Každý den přináší nové výzvy, ale naše rána a večery jsou vždycky stejné. Protože my sami jsme těmi prvními, kdo testují nové výrobky, ale i těmi, kdo je používá nejdéle. A tak se dnes chceme podělit o to, jak vypadá naše skincare rutina. Jak nejlépe naše produkty zkombinovat, abyste využili jejich plný potenciál, a dodali pleti maximální výživu. Článek si můžete přečíst ZDE.

10 důvodů, proč milujeme levanduli

Levandule je jedním z nejvíce používaných esenciálních olejů. Existují různé odrůdy, ale tou nejznámější je lavandula angustifolia. Pomocí parní destilace vzniká esenciální olej i květinová voda. Sušená levandule se používá k přípravě čajů nebo sirupů. Jaké výhody tato léčivá rostlina má? Celý článek si můžete přečíst ZDE

Z certifikace: Část pátá, poslední! Finalizace a start prodeje.

Produkty jsou schválené, co následuje? Tak nejen o tom se Adri, zakladatelka firmy, rozpovídala v poslední části věnované certifikaci kosmetiky. Článek si můžete přečíst ZDE.

Z certifikace: Část čtvrtá, příprava podkladů k certifikaci!

Recept je hotový, teď je potřeba přripravit podklady k certifikaci. Co vše je potřeba udělat než se produkt pošle k testování? Tak nejen o tom se vám Adri rozepsala v této čtvrté částí z edice "Z certifikace". Článek si můžete přečíst ZDE.

Opalovací kosmetika: Na co si dávat pozor?

Léto už je tady, sluníčko je ostré, doba dovolených je v plném proudu. Víte, na co si při výběru opalovací kosmetiky dávat pozor a po čem byste rozhodně neměli sáhnout? To se dozvíte ZDE

 

Letní vychytávky! Na které produkty byste neměli zapomenout?

Šampuk neboli tuhý šampon, deodorant, dvoufázový tělový olej i pleťová mlha! V čem je výhoda těchto produktů v létě? Podívejte se ZDE.

Z certifikace! Část třetí, sestavení receptu a testování

Jak probíhá sestavení receptu, jak takový recept vypadá a jak dlouho trvá, než je produkt připravený k certifikaci, proč je důležité i testování? Tak nejen o tom se vám Adri rozepsala v této třetí částí z edice "Z certifikace". Článek si můžete přečíst ZDE.

Abyst se cítíli dobře: Nejen proto jsme partneři Global Wellness Day!

Do GWD jsme se zapojili proto, protože celý koncept souzní s naším přesvědčením. Jsme toho názoru, že cítit se dobře, psychicky i fyzicky, je alfa a omega celého bytí. A co vlastně tento mezinárodní den znamená? Podívejte se ZDE.

Bonus při platbě kartou Visa od Komerční banky

Získejte až 300 Kč zpět za nákupy na našem udržitelném e-shopu a při platbě Visa kartou od Komerční banky. Platí do 30.6. a více informací najdete ZDE.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz