SkinCare rutina! Aneb jak nejlépe zkombinovat naše produkty

Každý den přináší nové výzvy, ale naše rána a večery jsou vždycky stejné. Protože my sami jsme těmi prvními, kdo testují nové výrobky, ale i těmi, kdo je používá nejdéle. A tak se dnes chceme podělit o to, jak vypadá naše skincare rutina. Jak nejlépe naše produkty zkombinovat, abyste využili jejich plný potenciál, a dodali pleti maximální výživu.

Jdeme na to!

Ráno

Pleť opláchneme studenou nebo teplou vodou – co vám je příjemnější. Potom ji jemně vyčistíme hydrofilním čistícím olejem. Na osušenou pleť nanášíme pleťovou mlhu s laktobacily a necháme chvilku působit. Kůže pod ní zvláční, a to je ten pravý čas na aplikace krému. My nejraději střídáme Plumerii a Denní krém Intense nutrition. Plumerie se vstřebá za okamžik bez mastného filmu, Denní krém je malinko mastnější, takže mu plné vstřebání zabere nějakou tu minutku. Oba krémy jsou ale skvělým podkladem pod make-up.


 

Přes den

Hlavně v létě je pleťová mlha tím nejlepším osvěžením i během dne. Aplikujeme podle nálady a chuti. 

 

Večer

Make-up odstraníme dvoufázovým odličovacím olejem s okurkou a heřmánkem. My nejraději používáme pratelné odličovací tamponky z BIO bavlny. Celou tvář pak jemně dočistíme hydrofilním čistícím olejem, který ji na rozdíl od jiných čistících přípravků nevysuší, jen šetrně smyje, co odličovací olej zapomněl. Vytvoříme z něj jemnou emulzi přidáním pár kapek vody, vmasírujeme a umyjeme teplou vodou. Pro ještě lepší požitek doporučujeme použít masážní konjac houbičku.

Následuje večerní péče, která začíná aplikací pleťové mlhy. Ta pleť jako vždy krásně připraví. Jako každodenní péči volíme znovu Plumerii – je to prostě skvělý krém na ráno i večer. Zhruba dvakrát do týdne máme chuť na něco "těžšího", a tak sáhneme po pleťovém séru. To s magnólií je maličko lehčí a hodí se pro pleť do 35 let. Pokud je vám nad 35 let, doporučujeme pleťové sérum s bakuchiolem, které je tím nejlepším pomocníkem v boji proti vráskám. K séru ještě přidáváme kapku pleťové mlhy, aby se příjemně roztíralo a vstřebalo do kůže. No a na závěr ošetříme oční okolí krémem s kofeinem.

 

Občas

Jednou za čas si naše pleť zaslouží jednorázovou vzpruhu. A tak si jednou či dvakrát do týdne dopřejeme relax s exkluzivní maskou Roses & Pearl & Saké. Voní hluboce a zemitě, a připomíná našlehanou čokoládovou pěnu posypanou zlatem. Po masce je pleť krásně elastická a póry stažené. 

Co si zapamatovat:

1, ráno pleť vyčistit a nanést krém

2, večer odlíčit, vyčistit, dočistit a nanést krém nebo sérum

3, dvakrát týdně aplikovat pleťovou masku

 

Když si na tuto rutinu zvyknete, výsledek na vaší pleti bude stát za to!

  • Home
  • Design Shoptetak.cz