O nás

Jsme Puaree, mladá česká značka, pro kterou je výroba kvalitní přírodní kosmetiky vášní, láskou a nekonečnou inspirací. Každý náš produkt je výsledkem pečlivě promyšlené receptury vyvinuté pouze pro naši značku. Jsme pyšní, že naše produkty obsahují více než 98 % přírodních složek. Do produktů nepřidáváme žádné parabeny, silikony ani sulfáty. Pracujeme pouze s látkami, které neškodí vaší pleti ani organismu, mají na vzhled vaší pokožky velmi pozitivní vliv a přinášejí viditelné účinky.

 

„A co vlastně znamená Puaree [puri]? Jde o spojení dvou slov – pure neboli anglicky čistý a pua neboli havajsky květina.“

 

Naší filozofií je však nejen exkluzivní složení, ale i upřímný zájem o naše zákazníky. Rádi s vámi vaše nákupy konzultujeme a zajímá nás, jak vám výrobky Puaree vyhovují. Osobní přístup máme i ke každému našemu produktu. Vše vyrábíme ručně s největší pečlivostí a detailem na kvalitu tak, abychom měli nad každým naším produktem maximální kontrolu. Jedině tak budete s našimi výrobky maximálně spokojeni i vy.

 

Své výrobky rádi rozmazlujeme a dopřáváme jim slušivé obaly. Jsme toho názoru, že i produkty přírodní kosmetiky můžou vypadat úžasně. Obaly tedy navrhujeme tak, aby byly ozdobou vaší koupelny a dělaly vám radost každý den. Bereme však ohled na životní prostředí, a tak nám uděláte radost, pokud nám prázdné dózy od kosmetiky vrátíte. Můžete tak udělat v rámci osobního předání či v těchto obchodech, kde můžete výrobky Puaree zakoupit. Samozřejmostí je pro nás i fakt, že žádný z našich produktů není testován na zvířatech.

 

„Každý výrobek Puaree je jako malé kouzlo ukryté ve Vaší koupelně. Vypadá skvěle a překvapí vás svými účinky.“

 

Už víte, jakým výrobkem Puaree si uděláte radost? Pokud potřebujete poradit, napište nám na  info@puaree.cz nebo na Facebooku či Instagramu. Těšíme se na vás. 

 

Za celý tým Puaree s láskou

Adriana Šoltésová

  • Home
  • Design Shoptetak.cz