O nás

Jsme Puaree, mladá česká značka, pro kterou je výroba kvalitní přírodní kosmetiky vášní, láskou a nekonečnou inspirací. Každý náš produkt je výsledkem pečlivě promyšlené receptury vyvinuté pouze pro naši značku. Jsme pyšní, že naše produkty obsahují více než 98 % přírodních složek. Do produktů nepřidáváme žádné parabeny, silikony ani sulfáty. Pracujeme pouze s látkami, které neškodí vaší pleti ani organismu, mají na vzhled vaší pokožky velmi pozitivní vliv a přinášejí viditelné účinky.

 

„A co vlastně znamená Puaree [puri]? Jde o spojení dvou slov – pure neboli anglicky čistý a pua neboli havajsky květina.“

 

Naší filozofií je však nejen exkluzivní složení, ale i upřímný zájem o naše zákazníky. Rádi s vámi vaše nákupy konzultujeme a zajímá nás, jak vám výrobky Puaree vyhovují. Osobní přístup máme i ke každému našemu produktu. Vše vyrábíme ručně s největší pečlivostí a detailem na kvalitu tak, abychom měli nad každým naším produktem maximální kontrolu. Jedině tak budete s našimi výrobky maximálně spokojeni i vy.

 

Své výrobky rádi rozmazlujeme a dopřáváme jim slušivé obaly. Jsme toho názoru, že i produkty přírodní kosmetiky můžou vypadat úžasně. Obaly tedy navrhujeme tak, aby byly ozdobou vaší koupelny a dělaly vám radost každý den. Bereme však ohled na životní prostředí, a tak nám uděláte radost, pokud nám prázdné dózy od kosmetiky vrátíte. Můžete tak udělat v rámci osobního předání či v těchto obchodech, kde můžete výrobky Puaree zakoupit. Samozřejmostí je pro nás i fakt, že žádný z našich produktů není testován na zvířatech.

 

„Každý výrobek Puaree je jako malé kouzlo ukryté ve Vaší koupelně. Vypadá skvěle a překvapí vás svými účinky.“

 

Už víte, jakým výrobkem Puaree si uděláte radost? Pokud potřebujete poradit, napište nám na  info@puaree.cz nebo na Facebooku či Instagramu. Těšíme se na vás. 

Za celý tým Puaree s láskou

Adriana Šoltésová, zakladatelka 

 

Zajímá vás, kdo stojí za značkou Puaree, kdo vám balí balíky, kdo se stará o marketing, grafiku a fotky? Ráda vám celý tým představíme.

Adriana

To jsem já, zakladatelka firmy Puaree, sestavuji receptury, vyrábím všechny produkty, balím balíčky, odpovídám na e-maily, vídáte mě na trzích a komunikuji s vámi na sociálních sítích.


 

Eva

Evička je moje druhá ruka, která mi pomáhá s marketingem. Je mým marketingovým poradcem, radí mi, co by pro firmu bylo to nejlepší, co vylepšit, stará se o cenotvorbu, názvy produktů. Je pro mě důležitým parťákem.

 

Lucka

Lucka stojí za celou grafikou Puaree a to přes design, logo, návrh všech etiket, banneru, vizitek. Pokud se vám náš brand líbí, je to jen a jen její zásluha. 

 

Janča

Janča se stará o reklamu na sociálních sítích, aby se všechny důležité informace o našich produktech a všechny novinky dostaly k vám, našim zákazníkům.

 

Terka

Terka je Puaree dvorní fotografka. Všechny krásné fotky, které najdete na našem e-shopu a sociálních sítích vymýšlí, fotí, upravuje a ladí k dokonalosti.

 

V neposlední řadě jsou to také naši tiskaři, bez kterých bychom neměli etikety, krabičky na šampuk, vizitky a vše ostatní, co je potřeba vytisknout. Opomenout nemůžu svého přítele, který se mnou jezdí na trhy, pomáhá stavět stánek, když nestíhám, balí balíčky, pomáhá s lepením etiket, stará se o právní, technické věci a vyhledává dodavatele kvalitních surovin a obalového materiálu.

 

Děkuji všem, kteří se podílí na fungování Puaree! Bez vás bych to sama nezvládla.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz