O nás

Jsme Puaree, mladá česká značka, pro kterou je výroba kvalitní přírodní kosmetiky vášní, láskou a nekonečnou inspirací. Každý náš produkt je výsledkem pečlivě promyšlené receptury vyvinuté pouze pro naši značku. Jsme pyšní, že naše produkty obsahují více než 98 % přírodních složek. Do produktů nepřidáváme žádné parabeny, silikony ani sulfáty. Pracujeme pouze s látkami, které neškodí vaší pleti ani organismu, mají na vzhled vaší pokožky velmi pozitivní vliv a přinášejí viditelné účinky.

 

„A co vlastně znamená Puaree [puri]? Jde o spojení dvou slov – pure neboli anglicky čistý a pua neboli havajsky květina.“

 

Naší filozofií je však nejen exkluzivní složení, ale i upřímný zájem o naše zákazníky. Rádi s vámi vaše nákupy konzultujeme a zajímá nás, jak vám výrobky Puaree vyhovují. Osobní přístup máme i ke každému našemu produktu. Vše vyrábíme ručně s největší pečlivostí a detailem na kvalitu tak, abychom měli nad každým naším produktem maximální kontrolu. Jedině tak budete s našimi výrobky maximálně spokojeni i vy.

 

Své výrobky rádi rozmazlujeme a dopřáváme jim slušivé obaly. Jsme toho názoru, že i produkty přírodní kosmetiky můžou vypadat úžasně. Obaly tedy navrhujeme tak, aby byly ozdobou vaší koupelny a dělaly vám radost každý den. Bereme však ohled na životní prostředí, a tak nám uděláte radost, pokud nám prázdné dózy od kosmetiky vrátíte. Můžete tak udělat v rámci osobního předání či v těchto obchodech, kde můžete výrobky Puaree zakoupit. Samozřejmostí je pro nás i fakt, že žádný z našich produktů není testován na zvířatech.

 

„Každý výrobek Puaree je jako malé kouzlo ukryté ve Vaší koupelně. Vypadá skvěle a překvapí vás svými účinky.“

 

Už víte, jakým výrobkem Puaree si uděláte radost? Pokud potřebujete poradit, napište nám na  info@puaree.cz nebo na Facebooku či Instagramu. Těšíme se na vás. 

Za celý tým Puaree s láskou

Adriana Šoltésová, zakladatelka 

 

Zajímá vás, kdo stojí za značkou Puaree, kdo vám balí balíky, kdo se stará o marketing, grafiku a fotky? Ráda vám celý tým představíme.

Adriana

To jsem já, zakladatelka firmy Puaree, sestavuji receptury, vyrábím všechny produkty, balím balíčky, odpovídám na e-maily, vídáte mě na trzích a komunikuji s vámi na sociálních sítích.

 

Eva

Evička je moje druhá ruka, která mi pomáhá s marketingem. Je mým marketingovým poradcem, radí mi, co by pro firmu bylo to nejlepší, co vylepšit, stará se o cenotvorbu, názvy produktů. Je pro mě důležitým parťákem.

 

Lucka

Lucka stojí za celou grafikou Puaree a to přes design, logo, návrh všech etiket, banneru, vizitek. Pokud se vám náš brand líbí, je to jen a jen její zásluha. 

 

Janča

Janča se stará o reklamu na sociálních sítích, aby se všechny důležité informace o našich produktech a všechny novinky dostaly k vám, našim zákazníkům.

 

Terka

Terka je Puaree dvorní fotografka. Všechny krásné fotky, které najdete na našem e-shopu a sociálních sítích vymýšlí, fotí, upravuje a ladí k dokonalosti.

 

V neposlední řadě jsou to také naši tiskaři, bez kterých bychom neměli etikety, krabičky na šampuk, vizitky a vše ostatní, co je potřeba vytisknout. Opomenout nemůžu svého přítele, který se mnou jezdí na trhy, pomáhá stavět stánek, když nestíhám, balí balíčky, pomáhá s lepením etiket, stará se o právní, technické věci a vyhledává dodavatele kvalitních surovin a obalového materiálu.

 

Děkuji všem, kteří se podílí na fungování Puaree! Bez vás bych to sama nezvládla.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení