Kde najdete naše produkty?

 

Zde se dozvíte, kde si naše produkty můžete také zakoupit. Víte o nějakém místě, kde byste naše produkty chtěli zakoupit? Nebo jste majitelem obchůdku a rádi byste zařadili náš sortiment k vám? Napište nám na náš e-mail: info@puaree.cz

 

KAMENNÉ PRODEJNY

 

PRAHA

Bout, bezobalová prodejna - zde si můžete zakoupit Šampuk, Měsíčkovou mast s heřmánkem, Zinkovou mast a Deodorant (Citrus). Více informací o Boutu najdete ZDE. Možnost vratných obalů. Funguje také jako internetový obchod.

• Place Store Praha - zde si můžete zakoupit kondicionéry, pleťovou kosmetiku, svíčky i deodoranty. Více informací najdete ZDE.

Soul Design - zde si můžete zakoupit mastičky, kondicionéry, deodoranty, mýdla a další. Více informací najdete ZDE. Funguje také jako internetový obchod.

TÁBOR

Place store - zde si můžete zakoupit Zinkovou mast, pleťový krém, deodoranty, šampuk. Více informací najdete ZDE

ČESKÉ BUDĚJOVICE

 Place store - zde si můžete zakoupit Zinkovou mast, pleťový krém, deodoranty, šampuk. Více informací najdete ZDE

 

BRNO

Dotek Slunce - zde si můžete zakoupit naši pleťovou kosmetiku (pleťový krém Plumeria, Oční krém a další). Více informací o prodejně najdete ZDE. Funguje také jako internetový obchod.

 

SLOVENSKO

 Eko-deko - zde si můžete zakoupit vlasové sérum, pleťové sérum, deodoranty a šampuk. Více informací o prodejně najdete ZDE. Funguje také jako internetový obchod. 

 

INTERNETOVÉ OBCHODY

• Ekokoza - zde si můžete zakoupit Šampuk a Zinkovou mast. Více informací o e-shopu najdete ZDE

Bio kosmetika - zde si můžete zakoupit všechny naše produkty. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Flér - zde si můžete zakoupit všechny naše produkty. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Green Ark - zde si můžete zakoupit Šampuk, pleťový krém Plumeria, pleťové sérum, krém na ruce, odličovací olej, zinkovou mast. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Molo 7 - zde si můžete zakoupit všechny naše produkty kromě svíček. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

• Království krásy - zde si můžete zakoupit náš pleťový krém, odličovací tamponky, konjac houbičky a další. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Hugs shop - zde si můžete zakoupit naši pleťovou kosmetiku (pleťový krém Plumeria, Oční krém) nebo i vlasovou. Více informací o prodejně najdete ZDE

Santini - zde si můžete zakoupit kondicionéry, šampuky, balzámy na rty, krémy na ruce. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Království z Afriky - zde si můžete zakoupit kondicionéry, šampuky, vlasové sérum, pleťovou kosmetiku a mnohem víc. Více informací najdete ZDE

 

 

 

 

 

KDE NÁS MŮŽETE POTKAT?

  • Pravidelně nás můžete vidět na Dyzajn marketu, Mint marketu a na různých trzích. Přesné termíny konání akci najdete ZDE.
  • Home
  • Design Shoptetak.cz