Kde najdete naše produkty?

 

Zde se dozvíte, kde si naše produkty můžete také zakoupit. Víte o nějakém místě, kde byste naše produkty chtěli zakoupit? Nebo jste majitelem obchůdku a rádi byste zařadili náš sortiment k vám? Napište nám na náš e-mail: info@puaree.cz

 

KAMENNÉ PRODEJNY

BRNO

Friendly Place, bezobalová prodejna - zde si můžete zakoupit Šampuk. Více informací o prodejně najdete ZDE

PRAHA

Bout, bezobalová prodejna - zde si můžete zakoupit Šampuk, Měsíčkovou mast s heřmánkem, Zinkovou mast a Deodorant (Citrus). Více informací o Boutu najdete ZDE. Možnost vratných obalů.

Garden Carrier - zde si můžete zakoupit Měsíčkovou mast s heřmánkem, krémy na ruce, deodoranty, balzámy na rty, Zinkovou mast. Více informací najdete ZDE

TÁBOR

Place store - zde si můžete zakoupit Zinkovou mast, pleťový krém, deodoranty, šampuk. Více informací najdete ZDE

ČESKÉ BUDĚJOVICE

 Place store - zde si můžete zakoupit Zinkovou mast, pleťový krém, deodoranty, šampuk. Více informací najdete ZDE

 TŘINEC

3nec BEZ obalu, Třinec - zde si můžete zakoupit  Šampuk, Měsíčkovou mast s heřmánkem, Zinkovou mast, Deodorant (Citrus, Rose & Neroli), Pleťový krém (Plumeria). Více informací o prodejně najdete ZDE. Možnost vratných obalů.

• Relax Centrum, Třinec - zde si můžete zakoupit Šampuk, Měsíčkovou mast s heřmánkem, Zinkovou mast, Deodorant (Citrus, Rose & Neroli), Sérum na vlasy, Dvoufázový tělový olej, Balzám (Citrus, Red Berries), Pleťový krém (Plumeria). Více informací o prodejně najdete ZDE

Obchůdek Turzín - zde si můžete zakoupit zinkovou mast, balzámy na rty a další. Více informací o prodejně najdete ZDE.

 

KLATOVY

Klatovský anděl - zde si můžete zakoupit Šampuk, Měsíčkovou mast s heřmánkem, Zinkovou mast, Deodoranty, Pleťový krém, Krémy na ruce. Kamenný obchod najdete na adrese: Vídeňská 67, Klatovy. Více informací o prodejně najdete ZDE

 

SLOVENSKO

 Eko-deko - zde si můžete zakoupit vlasové sérum, pleťové sérum, deodoranty a šampuk. Více informací o prodejně najdete ZDE. Funguje také jako internetový obchod.

 Vibe Store - zde si můžete zakoupit skoro všechny naše produkty. Více informací o prodejně najdeze ZDE. Funguje také jako internetový obchod.

 

INTERNETOVÉ OBCHODY

• Ekokoza - zde si můžete zakoupit Šampuk a Zinkovou mast. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

• Manulo - zde si můžete zakoupit Šampuk, Krémy na ruce, Svíčky, Pleťovou kosmetiku, Balzámy na rty. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Garden Carrier - zde si můžete zakoupit Měsíčkovou mast, Zinkovou mast, krémy na ruce, deodoranty, balzámy na rty. Více informací o e-shopu najdete ZDE. Garden Carrier funguje také jako kamenná prodejna, která se nachází v Praze.

Mall - zde si můžete zakoupit všechny naše produkty. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Bio kosmetika - zde si můžete zakoupit všechny naše produkty. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Flér - zde si můžete zakoupit všechny naše produkty. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

Green Ark - zde si můžete zakoupit Šampuk, pleťový krém Plumeria, pleťové sérum, krém na ruce, odličovací olej, zinkovou mast. Více informací o e-shopu najdete ZDE.

 

 

 

KDE JSTE NÁS MOHLI POTKAT

 • 15. 3. - 16. 3. Mezinárodní veletrh Interbeauty, Praha Letňany 
 • Pravidelně nás můžete vidět také na Dyzajn marketu, Mint marketu a na různých trzích. Přesné termíny konání akci najdete ZDE.
 • Home
 • Design Shoptetak.cz

  Přihlaste se prosím znovu

  Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

  Děkujeme za pochopení.

  Přihlášení