Jak nakupovat

 

Vyplníte potřebné údaje (prosíme, abyste všechny údaje vyplnily správně), abyste si při další návštěvě ušetřili čas, můžete se u nás zaregistrovat, není to ovšem podmínka nákupu.

Jakmile potvrdíte objednávku, přijde vám e-mail s výzvou o zaplacení, platbu je důležité provést do 7 dnů, pokud tak neučiníte, přijde vám druhá výzva k zaplacení objednávky a vy tak budete mít další dva dny na zaplacení, v opačném případě je vaše objednávka stornována. Tato skutečnost neplatí u dobírky.

Zboží odesíláme do tří pracovních dnů (od přijetí platby i v rámci využití dobírky), ve výjimečných případech do pěti pracovních dnů. U osobního předání na základě předchozí domluvy.

Jakmile vám objednávku odešleme/hned jak si ji vyzvednete, přijde vám do e-mailu faktura.

 

Platba

Bankovním převodem, QR kódem nebo v rámci dobírky.

 

Doprava

Zásilkovna: Zboží si můžete zaslat přes Zásilkovnu a to na pobočku (69 Kč) nebo na vámi zvolenou adresu (99 Kč). Využít můžet také dobírku, služba je zpoplatněná + 30 Kč.

DPD: Zboží si můžete zaslat přes DPD a to na pobočku (80 Kč) nebo na vámi zvolenou adresu (130 Kč). U této služby není dobírka možná.

Osobní odběr: Zboží si můžete zdarma vyzvednout v Praze po předchozí domluvě na této adrese: Nárožní 2787/7a, Praha 13. U této služby není dobírka možná.

 

Můžute si produkty koupit i někde jinde? 

Ano, tato možnost taky existuje, prodejní místa najdete zde.

 

A BONUS NAVÍC! 

Chcete šetřit životní prostředí? Máme pro vás řešení.

Přineste nám zpátky dózičky.
Přineste nám pět čistých dóziček a my vám dáme DÁREK ZDARMA.
Dózičky nám můžete přinést v rámci osobního předání v Praze a to po předchozí domluvě.
Dózičky můžete vracet v kamenných prodejnách (prodejny, které tuto službu umožňují, budeme průběžně aktualizovat v sekci NOVINKY).

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, budete se chtít na něco zeptat, kontaktujte nás zde.

 

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.