Nabídka kurzů

Chcete se naučit vyrábět přírodní kosmetiku? Chcete si založit vlastní firmu a nevíte si rady s certifikací? Žádný problém! Společně to zvládneme.

 

Aktuálně pro vás nabízíme tři kurzy.

1, Individuální kurz výroby přírodní kosmetiky pro začátečníky

Zajímá vás, jak se přírodní kosmetika vyrábí? Zakladatelka Puaree, Adri, vás naučí, jak si vyrobit svůj vlastní balzám na rty a tělové máslo. Chybět nebude ani úvod do světa přírodní kosmetiky. Dorazí za vámi kamkoliv po Praze a užijete si společně spoustu voňavých chvilek. 

Doba trvání kurzu: Přibližně dvě hodiny.

Cena kurzu: 2500 Kč

 

2, Individuální kurz výroby přírodní kosmetiky pro pokročilé

Jste už trochu zběhlí ve výrobě kosmetiky a rádi byste se naučili vyrábět si svůj vlastní pleťový krém a tělové mléko? Tak právě pro vás je tento kurz. Povíme si také základní informace o výrobě krémů, dozvíte se, na co si máte dávat pozor a jak si sestavit svůj vlastní recept. Zakladatelka Puaree, Adri, za vámi dorazí kamkoliv po Praze.

Doba trávní kurzu: Přibližně dvě hodiny.

Cena kurzu: 2500 Kč

 

3, Individuální kurz certifikace kosmetiky

Chcete si založit svou vlastní značku kosmetiku, ale nevíte si rady s certifikací a provozovnou? Tak právě pro vás je tento kurz. Zakladatelka Puaree, Adri, vás provede celým byrokratickým procesem. Bude pro vás k dispozici od začátku až do konce. Dozvíte se informace, které na internetu nenajdete. Díky tomuto kurzu zvládnete celý proces bez šedivých vlasů a zoufalství. Nezáleží na tom, jestli jste z Aše nebo z Mostů u Jablunkova. Všechno budeme řešit on-line.

Doba trvání kurzu: Celý byrokratický proces trvá přibližně půl roku.

Cena certifikace kosmetiky: 4000 Kč

Cena certifikace kosmetiky včetně informací ohledně provozovny: 5000 Kč

 

4, Individuální konzultace, mentoring, vývoj kosmetických produktů

Nechcete řešit papírování? Nevíte si rady s produktem? Chcete vyvinout produkt na míru? Žádný problém. Adri vám ráda pomůže.

Cena: 1000 Kč/hod.

 

Zaujal vás některý z kurzů? Napište nám a společně se na to vrhneme.

Napsat nám můžete na e-mail: info@puaree.cz

Můžete nám i zavolat: +420 736 542 265

 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz