Abyst se cítíli dobře: Nejen proto jsme partneři Global Wellness Day!

Když nás oslovovili, abychom se stali partneři Global Wellness Day, nepřemýšleli jsme ani minutu a hned jsme řekli: "Ano, jdeme do toho s vámi." Do Global Wellness Day jsme se zapojili proto, protože celý koncept souzní s naším přesvědčením. Jsme toho názoru, že cítit se dobře, psychicky i fyzicky, je alfa a omega celého bytí. 

Možná si říkáte, co vlastně konkrétně je Global Wellness Day, protože do České republiky tento mezinárodní den přišel až letos. Cílem Global Wellness Day je přinést povědomí o důležitosti wellness do všech koutů České republiky. Ukázat lidem, jak nastartovat myšlení k pozitivní změně, která pomůže v tomto vypjatém období znovu načerpat energii, zkrátka #abystesecitilidobre. Slovo „wellness“ je možné přeložit z anglického jazyka jako „pohoda“. Jedná se o stav, kdy jsme mentálně, fyzicky, ale také společensky a sociálně spokojeni.

Global Wellness Day je sice jeden den, ale jedná se o globální hnutí s ucelenou filozofií, která dokazuje, že každý den můžeme prožít jako Global Wellness Day. Zkrátka i jeden den může změnit váš život.

Letos se oficiálně slaví 11. června.

Global Wellness Day představuje aktivitu společenské odpovědnosti bez ohledu na místo, zcela nezávislou na věkovém segmentu a příjmovém statusu. Každý má právo žít dobře. Dveře Global Wellness Day jsou tedy otevřeny všem. Filosofie Global Wellness Day vychází také z manifesta o sedmi krocích.

Manifesto Global Wellness Day

1.Denně si dopřejte hodinovou procházku

2.Pijte více vody

3.Omezte spotřebu plastových láhví na minimum

4. Jezte zdravě

5.Dělejte dobré skutky, i maličkosti se počítají

6.Dopřejte si večeři se svými blízkými

7.Choďte spát do 22:00

 

Použité zdroje: Oficiální prezentace Global Wellness Day ČR

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení