Fajnovky změnily název na Puaree! Proč?

Mnozí z vás jistě zaznamenali skutečnost, že firmu Fajnovky od Adri už nenajdete pod daným názvem. Změnili jsme jméno na Puaree [puri], ale stále jsme to my, se stejným složením produktů, se stejnou kvalitou produktů, se stejným přístupem k zákazníkovi. Nicméně jsme se rozhodli, že vám důvody této změny řekneme narovinu. Proč jsme se rozhodli změnit brand od základu? Co nás k tomu vedlo a na co se můžete těšit?

 

Když jsem já, Adriana, zakládala Fajnovky od Adri, byl to pro mě krok do neznámá. Nevěděla jsem, jak správně podnikat, co udělat a čemu se vyhnout. Protože učený z nebe nespadl, tak i já jsem se postupně učila a zlepšovala. Přibližně po roce působení a 11 produktech na trhu jsem ale cítila, že brand Fajnovek je hodně limitující a pokud bych se rozhodla přidat produkty, které by obsahovy například bakuchiol (přírodní retinol), vitamín c, kmenové buňky a další, brand Fajnovek by to neutáhl a já bych tak pro vás nemohla takové produkty připravit.

 

Tohle samozřejmě nebyl jediný důvod změny. Když jsem vymýšlela název pro Fajnovky, nepřemýšlela jsem nad tím, že by tento název mohl připomínat jídlo, po pár měsících působení jsem ale zjistila, že skutečně může. Nechtěla jsem, aby přírodní kosmetika připomínala sušenky nebo nějaké cukrové bonbóny. Proto jsem se rozhodla, že nejlepším krokem vpřed bude předělání celé značky od základu.

Jelikož jsem tentokrát nechtělá šlápnout vedle, oslovila jsem svou kamarádku Evu, která s rebrandingem má zkušenosti a která mimo jiné pořádá eventy, například Reshoper, zda by neměla zájem se mnou spolupracovat. Evě se nápad líbil a společně s její firmou Eventegy a grafičkou Luckou, jsme se do toho pustili. 

 

Inspirací pro nás byla zahraniční tvorba, kterou jsme chtěli přenést do České republiky a to tak, aby se značka mohla prezentovat jako přírodní česká kosmetika. Myslím si, že právě to u nás chybí, proto jsme zvolili také cizojazyčný název. Název značky Puaree je spojením dvou slov, anglického slova pure (čistý) a havajského slova pua (květina). Samotná květina, v našem případě Plumérie, jedna z mých nejoblíbenějších květin, je v podobě ilustrace symbolem celé značky. Zároveň je po ní pojmenový i pleťový krém, který obsahuje esenciální olej z plumérie.

 

Celý design je minimalistický, zároveň je rozdělený do pomyslných dvou kategorií. Essentials a premium. Essentials produkty mají bílý obal a každý produkt má svou barvu. Premium produkty jsou v černém obalu (uv sklo) a mají totožnou barvu etikety, fialovou. Dále každý produkt má svou ilustraci, která připomíná hlavní surovinu. 

 

Motto značky je PURE SENSUAL (ve volném překladu čistý a smyslný). Těmito slovy vystihujeme naše benefity. Všechny produkty jsou ČISTÉ a tedy bez surovin, které v přírodní kosmetice nemají zastoupení (například silikony, parabeny, sulfáty, minerální oleje, pegy, phenoxyethanol, hliník, apod.) a zároveň jsou produkty SMYSLNÉ, což znamená, že vás oslní nejen složením produktů, ale také vůní, které je smyslná a která vás oslní. Doufáme, že to, co jsme touto značkou chtěli vám, zákazníkům, předat, se nám povedlo a že nebudete brát tuto změnu jako přítěž, ale jako krok vpřed a že i nadále budete s výrobky spokojení.

 

A teď něco málo k tomu, co vás čeká. Aktuálně máme v nabídce 11 produktů, složení těchto produktů je beze změny. Na webu najdete zinkovou mast, pleťový krém, dvoufázový olej, deodoranty i balzámy na rty. Už brzy (přibližně na konci října) vám představíme nových šest produktů. Těšit se můžete na skvělé silné anti-aging liftingové pleťové sérum obsahující bakuchiol (přírodní retinol), směs jedinečných olejů (acai, borůvka, ovesný, arganový, opunciový) i esenciální olej z marockého heřmánku. Mezi dalšími produkty budou dva krémy na ruce, oční krém, denní krém a pleťová mlha. Detailněji vám o těchto produktech napíšeme, jakmile se bude blížit datum spuštění prodeje. Do té doby nás můžete sledovat na Facebooku a Instagramu, kde vám budeme přinášet novinky, odkazy na náš blog se zajímavými kosmetickými tipy a články i zákulisí samotné výroby. 

 

Pokud budete mít jakoukoliv otázku nebo budete chtít pomoct s výběrem produktů, neváhejte nás kontaktovat na info@puaree.cz. Budeme se na vás těšit.

 

Za celý tým Puaree s láskou,

Adriana Šoltésová

  • Home
  • Design Shoptetak.cz