MalaKite: Modrý elixír pro vaši pleť! Proč ho začít používat?

MalaKite je inovativní aktivní minerální extrakt bohatý na stopové prvky a měď, je silný antioxidant, pomáhá detoxikovat pokožku a přináší ochranu pro pleť i vlasy. To ale není vše. Co dalšího tento drahokam umí?

 

Tekutý extrakt z kamene je symbolem tvořivosti a změny, drahokam malachite je známý jako posvátný kámen starověkého Egypta. Používá se již tisíce let jako barvivo a také k ošetření pokožky. Název pochází z řeckého slova malache, který označuje sléz a sytě zelenou barvu. Znali ho i staří Řekové a Římani. Používal se mimo jiné jako barvivo v malířství i jako líčidlo. Kdysi lidé věřili, že tento drahokam má moc chránit děti před kouzly a čáry. V době antiky se také používal v rámci léčení očních chorob. V 16. století se ve střední Evropě ho používali k k podpoře růstu dětí, měl také podporovat léčitelé, kteří s malachitem pracovali a utišoval bolest.

Dnes se i díky speciální technologií extrahuje ze samotného drahokamu a tím tak vzniká tekutý MalaKite extrakt, aktivní látka, která má řadu benefitů. Je ochranným minerálním komplexem, chrání pleť, jedná se o silný lapač volných radikálů, poskytuje ochranu před stárnutím pleti. Mimo jiné je silným antioxidantem. Extrakt má modrou barvu. Kameny, které se používají k výrobě tekuteho extraktu pocházejí ze střední Afriky.

 

MalaKite je důkazem, že rostliny nejsou jediným zdrojem přírodních aktivních látek. Jelikož se jedná o extrakci ze samotného drahokamu, je také zdrojem mědi, která je důležitým stopovým prvkem, podílí se na produkci keratinu a zvyšuje množství kolagenu.

 

MalaKite prošel i řadou in vitro tesů, ze kterých bylo prokázáno, že detoxikuje a slouží i jako štít proti oxidačnímu stresu.

 

Co si zapamatovat:

1, Antioxidant

2, Detoxikace

3, Anti-aging

4, Štít proti oxidačnímu stesu

 

Ve kterých Puaree produktech najdete MalaKite:

 

1, Denní krém Intense Nutrition, více o tomto produktu najdete ZDE

 

2, Pleťová mlha Lavender & Lactobacillus, více o tomto produktu najdete ZDE

 

 

Zdroje:

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Malachit

Gattefossé, produktový katalog k MalaKitu

PixaBay

 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení